07.10.2016

Новий офіс відділу житлової оренди нерухомості компанії «Дуоком»

Компанія «Дуоком» постійно працює над розширенням можливостей та підвищенням якості надання послуг нашим клієнтам. Так, нещодавно відділ житлової оренди нерухомості переїхав у нове, більш комфортне офісне приміщення.

19.09.2016

Партнерська співпраця з порталом «Rabota.ua»

Невід’ємною складовою формули успішного розвитку кожної компанії є її персонал, адже саме від нього залежить, чи буде задоволений клієнт. Тому компанія «Дуоком» співпрацює у напрямку підбору кадрів лише з провідними рекрутерами.

19.09.2016

Співпраця з юридичною компанією «Proaсtive Technology»

Працюючи на випередження небажаних юридичних проблем при операціях на ринку нерухомого майна компанія «Дуоком» тісно співпрацює лише з кращими юристами та нотаріусами Львова.

25.08.2016

Співпраця над замовленням від «San Marco» у Львові

На днях за участі відділу комерційної оренди нерухомості компанії «Дуоком» було успішно відкрито Львівське представництво італійської мережі магазинів «San Marco». На цьому заході побували також і наші співробітники, які допомагали із пошуком нерухомості.

24.08.2016

Рафтинг-тур в компанії «Дуоком»

На цих вихідних співробітники компанії «Дуоком» взяли участь у рафтинг-турі на річці Дністер. Подібного роду заходи допомагають відновити сили після виснажливих робочих буднів та по-новому поглянути на звичні речі.