12.10.2016

Співпраця над замовленням від «Wafjoy cafe» у Львові

На днях за участі одного із відділів комерційної оренди нерухомості компанії «Дуоком» було успішно відкрито «Wafjoy cafe» - сучасний заклад громадського харчування. Наші співробітники, які допомагали із пошуком нерухомості, також побували на відкритті.

07.10.2016

Новий офіс відділу житлової оренди нерухомості компанії «Дуоком»

Компанія «Дуоком» постійно працює над розширенням можливостей та підвищенням якості надання послуг нашим клієнтам. Так, нещодавно відділ житлової оренди нерухомості переїхав у нове, більш комфортне офісне приміщення.

19.09.2016

Партнерська співпраця з порталом «Rabota.ua»

Невід’ємною складовою формули успішного розвитку кожної компанії є її персонал, адже саме від нього залежить, чи буде задоволений клієнт. Тому компанія «Дуоком» співпрацює у напрямку підбору кадрів лише з провідними рекрутерами.

19.09.2016

Співпраця з юридичною компанією «Proaсtive Technology»

Працюючи на випередження небажаних юридичних проблем при операціях на ринку нерухомого майна компанія «Дуоком» тісно співпрацює лише з кращими юристами та нотаріусами Львова.

25.08.2016

Співпраця над замовленням від «San Marco» у Львові

На днях за участі відділу комерційної оренди нерухомості компанії «Дуоком» було успішно відкрито Львівське представництво італійської мережі магазинів «San Marco». На цьому заході побували також і наші співробітники, які допомагали із пошуком нерухомості.