19.09.2016

Співпраця з юридичною компанією «Proaсtive Technology»

Працюючи на випередження небажаних юридичних проблем при операціях на ринку нерухомого майна компанія «Дуоком» тісно співпрацює лише з кращими юристами та нотаріусами Львова.

25.08.2016

Співпраця над замовленням від «San Marco» у Львові

На днях за участі відділу комерційної оренди нерухомості компанії «Дуоком» було успішно відкрито Львівське представництво італійської мережі магазинів «San Marco». На цьому заході побували також і наші співробітники, які допомагали із пошуком нерухомості.

24.08.2016

Рафтинг-тур в компанії «Дуоком»

На цих вихідних співробітники компанії «Дуоком» взяли участь у рафтинг-турі на річці Дністер. Подібного роду заходи допомагають відновити сили після виснажливих робочих буднів та по-новому поглянути на звичні речі.

06.08.2016

У серпні відбулося відкриття нового відділу в компанії «Дуоком»

З 1 серпня 2016 року відкрито новий відділ по роботі з комерційною нерухомістю у компанії. 01.08.2016 року було офіційно відкрито новий відділ комерційної оренди нерухомості, що знаходиться за адресою м. Львів, вулиця П. Куліша 30, 3 поверх.

02.08.2016

Участь співробітників у корпоративній грі «Brainstorm»

Корпоративна командна гра «Brainstorm» - гра для тих, хто хоче перевірити свою спритність, свої знання, вміння швидко та точно приймати рішення, аналізувати, працювати у колективі. Корпоративний захід у формі гри "Брейншторм" для співробітників.