16.05.2016

Розширення можливостей для наших клієнтів

Розширення можливостей для наших клієнтів: переговори в юридичному напрямку для надання ширших юридичних послуг. Нові умови. Потреби юридичних консультацій розширено.

29.04.2016

Участь співробітників компанії у квесті

Компанія «Дуоком» креативно підходить до формування команди та навчання кожного співробітника. Спільні походи в гори, корпоративні заняття спортом, покази фільмів, це лише частина нашої корпоративної культури.

29.04.2016

Компанія Дуоком - благодійна акція

Вже доброю традицією для співробітників компанії «Дуоком», стало проведення благодійних акцій для сиротинців Львова. Цьогоріч організатори вирішили трохи видозмінити захід.

18.04.2016

Тренінг з професійних продаж у компанії

Навчання персоналу та впровадження інноваційних підходів дає змогу кожному співробітнику компанії розвивати свої компетенції та досягати неможливого. Дружній колектив основу якого складають досвідчені та наполегливі люди є запорукою успіху.

23.03.2016

Тренінг у компанії Дуоком на тему "Командоутворення"

21 березня у нашій компанії відбувся черговий тренінг для керівного складу компанії. Навчання проводив кваліфікований бізнес-тренер — В.Тищенко, який уже не вперше ділився своїми знаннями та досвідом з працівниками компанії «Дуоком».