29.04.2016

Компанія Дуоком - благодійна акція

Вже доброю традицією для співробітників компанії «Дуоком», стало проведення благодійних акцій для сиротинців Львова. Цьогоріч організатори вирішили трохи видозмінити захід.

18.04.2016

Тренінг з професійних продаж у компанії

Навчання персоналу та впровадження інноваційних підходів дає змогу кожному співробітнику компанії розвивати свої компетенції та досягати неможливого. Дружній колектив основу якого складають досвідчені та наполегливі люди є запорукою успіху.

23.03.2016

Тренінг у компанії Дуоком на тему "Командоутворення"

21 березня у нашій компанії відбувся черговий тренінг для керівного складу компанії. Навчання проводив кваліфікований бізнес-тренер — В.Тищенко, який уже не вперше ділився своїми знаннями та досвідом з працівниками компанії «Дуоком».

18.03.2016

Управлінський тренінг у компанії Дуоком

Компанія «Дуоком» постійно вдосконалюється та працює над розвитком. Так, нещодавно відбувся тренінг «Управління командою на основі функціональної моделі бізнесу» з одним з кращих бізнес-тренерів Львова.

25.02.2016

Вступили в силу нові правила реєстрації нерухомості: зміни у законодавстві

Нові правила в законодавстві на нерухомість щодо права власності. Як зареєструвати право власності в електронному форматі. Як проводиться державна реєстрація права власності.