09.12.2016

Участь компанії «Дуоком» у тренінгу з ефективної комунікації

Співробітники call-центру компанії «Дуоком» взяли участь у тренінгу по ефективній комунікації. Мета майстер-класу "Ефективна комунікація" – формування та розвиток професійних навиків спілкування та практичне застосування основних методик у цій області.

02.12.2016

Компанія "Дуоком" - спонсор спектаклю О. Горбунова - "Чорна Шкатулка"

Компанія "Дуоком" - спонсор спектаклю Олексія Горбунова та гурту "Грусть Пилота" - "Чорна Шкатулка". Місце проведення: Львівський драматичний театр імені Лесі Українки, початок: 22.12.2016 о 19:00.

14.11.2016

Семінар для лідерів з участю компанії «Дуоком»

Львівська компанія «Дуоком» як лідер ринку нерухомості отримали запрошення та взяли участь у навчанні з професійного підходу до лідерства. Відбувся семінар з лідерства. Співробітники компанії «Дуоком» на семінарі для лідерів.

25.10.2016

Співробітники компанії «Дуоком» відвідали гру Галицької ліги КВН у Львові

Цієї неділі, 23.10.2016р., співробітники компанії «Дуоком» побували на грі Галицької ліги КВН, що проходила у Кінопалаці ім. Довженка у Львові. Відвідання подібних заходів – добра традиція у нашій компанії.

12.10.2016

Співпраця над замовленням від «Wafjoy cafe» у Львові

На днях за участі одного із відділів комерційної оренди нерухомості компанії «Дуоком» було успішно відкрито «Wafjoy cafe» - сучасний заклад громадського харчування. Наші співробітники, які допомагали із пошуком нерухомості, також побували на відкритті.