14.11.2016

Семінар для лідерів з участю компанії «Дуоком»

Львівська компанія «Дуоком» як лідер ринку нерухомості отримали запрошення та взяли участь у навчанні з професійного підходу до лідерства. Відбувся семінар з лідерства. Співробітники компанії «Дуоком» на семінарі для лідерів.

25.10.2016

Співробітники компанії «Дуоком» відвідали гру Галицької ліги КВН у Львові

Цієї неділі, 23.10.2016р., співробітники компанії «Дуоком» побували на грі Галицької ліги КВН, що проходила у Кінопалаці ім. Довженка у Львові. Відвідання подібних заходів – добра традиція у нашій компанії.

12.10.2016

Співпраця над замовленням від «Wafjoy cafe» у Львові

На днях за участі одного із відділів комерційної оренди нерухомості компанії «Дуоком» було успішно відкрито «Wafjoy cafe» - сучасний заклад громадського харчування. Наші співробітники, які допомагали із пошуком нерухомості, також побували на відкритті.

07.10.2016

Новий офіс відділу житлової оренди нерухомості компанії «Дуоком»

Компанія «Дуоком» постійно працює над розширенням можливостей та підвищенням якості надання послуг нашим клієнтам. Так, нещодавно відділ житлової оренди нерухомості переїхав у нове, більш комфортне офісне приміщення.

19.09.2016

Партнерська співпраця з порталом «Rabota.ua»

Невід’ємною складовою формули успішного розвитку кожної компанії є її персонал, адже саме від нього залежить, чи буде задоволений клієнт. Тому компанія «Дуоком» співпрацює у напрямку підбору кадрів лише з провідними рекрутерами.