Хочете знайти вільні вакансії у Львові, але у вас виникли проблеми з пошуком через відсутність досвіду роботи? В нас є кілька привабливих вакансій для молодих фахівців, які готові вчитися та розвиватися в новому для них напрямку. Наше агентство пропонує працевлаштування та роботу в комфортабельному офісі у Львові. Якщо ви хочете побудувати кар'єру в сфері нерухомості, сміливо відправляйте своє резюме на нашу електронну пошту.

Свіжі вакансії в місті Львів

Напевно вам відомо, що все більша кількість молодих людей проявляє зацікавленість у працевлаштуванні на посади, пов'язані з нерухомістю. Це відбувається з різних причин. Деякі розуміють, що така робота дає хороші перспективи кар'єрного зростання, інших приваблює графік, який можуть встановити для себе ріелтори, та висока заробітна плата. Існує також окрема категорія людей, які прагнуть отримати якомога більше досвіду та знань у сфері нерухомості, щоб у подальшому з легкістю знайти для себе та своєї сім'ї найбільш вигідний варіант будинку або квартири.

Наше агентство нерухомості є одним із найбільших у Львові. На сайті компанії ви знайдете актуальні вакансії, в яких докладно описано, чого саме ми чекаємо від нашого потенційного співробітника. Ми не вимагаємо від вас багаторічного стажу або глибоких пізнань у сфері нерухомості. Головними критеріями в нас вважаються висока схильність до навчання та бажання працювати.

Вакансії в агентство нерухомості, Львів

Вакансії в агентство нерухомості у Львові викликають зацікавленість у молодих людей завдяки можливості постійно вчитися та розвиватися. Основний напрямок діяльності ріелторських компаній - це підготовка угод купівлі-продажу нерухомості та консультування клієнтів. З кожною новою угодою ви отримуєте корисний досвід і знання. Ви не тільки навчитеся працювати з людьми, але й виробите в себе навички роботи з нормативними документами.

На даний момент у нас є кілька відкритих вакансій. Ви можете влаштуватися в компанію «Дуоком» на посаду:

 • агента нерухомості (активна робота з базою даних, часті виїзди на об'єкти, надання посередницьких послуг);
 • співробітника call-центру (ведення бази даних, реєстрація, робота з вхідними та вихідними дзвінками, обробка електронних листів);
 • адміністратора (організаційна робота);
 • керівника середньої ланки;
 • топ-керівника.

Залежно від ваших побажань і результатів співбесіди, ми підберемо для вас найбільш підходящу роботу в нашій фірмі. Головною якістю, яку ми цінуємо в наших робітниках, є комунікабельність. Уміння переконувати та знаходити спільну мову з будь-яким клієнтом допоможе вам у роботі та дозволить вже в перші місяці отримувати високий дохід. Більш досвідчені співробітники допоможуть вам на перших етапах роботи. З їхньою допомогою вам вдасться швидше освоїти професію ріелтора та почати набирати свою клієнтську базу. Грамотний пошук нових клієнтів - запорука успішної роботи маклера.

Вакансії для студентів без досвіду роботи, Львів

Ріелтор - це ідеальна робота для студента. Головною перевагою такого працевлаштування є той факт, що в агентів нерухомості зазвичай є можливість складати для себе індивідуальний графік. За рахунок цього, робота не буде негативно позначатися на успішності навчання. Ріелторський бізнес дозволяє людині самостійно визначати для себе навантаження, від яких і буде залежати розмір її заробітку.

Незалежно від того, на якій спеціальності ви навчаєтесь, ви можете стати кваліфікованим фахівцем у галузі нерухомості. Особливо добре себе проявляють студенти-психологи, які знають, як вести себе з потенційним клієнтом. Вони орієнтовані на людину та добре вміють переконувати. Студенти технічних спеціальностей мають аналітичний склад розуму, завдяки чому також блискуче справляються з обов'язками агента нерухомості. Однак це зовсім не говорить про те, що така професія не підходить студентам інших спеціальностей. Ключову роль відіграють особисті якості спеціаліста-початківця.

Приходьте до нас на співбесіду та влаштуйтеся на цікаву роботу з гнучким графіком та гідною оплатою праці. Отримати більш детальну інформацію про вакансії можна за телефоном. Наші контактні дані вказані на сайті агентства.

Телефонуйте:
 • +38 098 498 44 14
 • +38 096 350 40 96
 • +38 098 498 44 14
  +38 096 350 40 96
Заходьте:
 • Львів вул. Вітовського, 5
 • Львів пл.Теодора 10,
 • Львів вул. Вітовського 5,
  Львів вул. Зелена 53,
  Львів вул. Замарстинівська 10