Співбесіди ми проводимо щодня:
понеділок-п'ятниця 10:00-15:00.
За адресами наших офісів. Попередньо просимо зателефонувати.

Питання роботи та працевлаштування у Львові актуальне для жителів нашого міста в будь-якому віці. Воно постає як перед молодими людьми, так і перед досвідченими фахівцями. Кожен із нас час від часу переглядає вільні вакансії в пошуках цікавих і вигідних пропозицій роботи у Львові. Найчастіше пошук роботи у Львові та області не обмежується однією конкретною спеціальністю, тому ми звертаємо увагу на найрізноманітніші вакансії. Знайти роботу у Львові не складно, проте не всім вдається влаштуватися на цікаву посаду з гідною оплатою праці. Особливо часто така проблема виникає в людей, які шукають вакансії без досвіду роботи.

Високооплачувана робота в місті Львів

Давно мрієте про комфортну роботу в офісі у Львові? Наша компанія пропонує працевлаштування в молодому дружньому колективі та можливість отримувати стабільний високий дохід. Звучить надто добре, аби бути правдою? Насправді, це цілком реальні перспективи для будь-якого працівника, що готовий розвивати свої комунікативні навички та вміння знаходити індивідуальний підхід до клієнта.

Незалежно від того, шукаєте ви роботу у Львові на повний робочий день або цікавитеся частковою зайнятістю, у нас є, що вам запропонувати. Компанія «Дуоком» знаходиться в пошуку молодих фахівців, які готові навчатися професії ріелтора.

Робота в агентстві нерухомості Львова передбачає постійне спілкування з людьми. У нас ви навчитеся ділового спілкування, яке з часом буде приносити все більший прибуток. Головна перевага роботи в нашій компанії - це можливість заробляти стільки, скільки дозволяють вам ваші професійні навички. Дохід буде залежати виключно від якості вашої роботи.

Робота у Львові для студентів

Спробуйте свої сили в сфері робота з нерухомістю, якщо ви вчитеся в коледжі або університеті та не можете дозволити собі повноцінно приділяти час роботі, але потребуєте хорошого заробітку. Робота ріелтора у Львові чудово підходить молодим енергійним людям. Вже з перших тижнів працевлаштування їм вдається показати вражаючі результати, які часом дивують навіть досвідчених співробітників.

У нас є вакансії для студентів без досвіду роботи. Ми допоможемо вам скласти зручний графік роботи, який з легкістю дозволить поєднувати навчання та роботу в нашій компанії. Якщо вас зацікавила така пропозиція, зв'яжіться з нами, щоб одержати детальні відповіді на всі питання. Контактна інформація вказана на сайті агентства.

Робота в агентстві нерухомості Львів: плюси та мінуси

Отже, розглянемо основні переваги, які надає нам робота ріелтором у Львові:

 • розмір доходу безпосередньо залежить від активності та старанності конкретного працівника;
 • отримання цінних знань і навичок у сфері нерухомості (як показує практика, фахівці в галузі нерухомості отримують від своєї роботи персональну користь: вони швидко знаходять відповідний варіант будинку або квартири за вигідною ціною не тільки для численних клієнтів, але й для своєї сім'ї);
 • вільний графік (про показ квартири ріелтор домовляється самостійно, тому завжди можна вибрати найбільш зручний проміжок часу для кожної зі сторін);
 • навчання (в агентствах нерухомості приділяється велика увага навчанню нових кадрів, більш досвідчені співробітники допомагають новачкам на всіх етапах укладення угод);
 • можливість освоїти нову професію (незалежно від того, ким ви працювали раніше, ви можете змінити свою професійну діяльність і влаштуватися в агентство нерухомості).

Незважаючи на безліч позитивних аспектів, така робота має свої недоліки. Головними мінусами роботи ріелтором є:

 • відсутність фіксованого окладу (як ми вже згадували вище, розмір заробітку агента нерухомості залежить виключно від нього самого; дана умова буде вважатися недоліком лише для тих співробітників, у яких періодично спостерігається відсутність робочої мотивації);
 • необхідність в пошуку клієнтів (відсоток людей, які звертаються навіть до найпопулярнішого агентства, недостатньо високий, тому маклерам доводиться шукати додаткових клієнтів самостійно; успіх такого пошуку залежить від уміння грамотно та переконливо висвітлити вигоди, які клієнт отримає від співпраці з вами).

Тих, кого не злякали такі труднощі, ми запрошуємо на співбесіду. У нас ви дізнаєтеся більш детальну інформацію про специфіку роботи агента нерухомості та зможете визначитися з тим, наскільки вам підходить ця професія.

Телефонуйте:
 • +38 098 498 44 14
 • +38 096 350 40 96
 • +38 098 498 44 14
  +38 096 350 40 96
Заходьте:
 • Львів вул. Вітовського, 5
 • Львів пл.Теодора 10,
 • Львів вул. Вітовського 5,
  Львів вул. Зелена 53,
  Львів вул. Замарстинівська 10